Підтвердженням девізу компанії Райхле і Де-Массарі "Get more @ R&M" з'явився введення в експлуатацію нового сервісу - автоконфігуратор. Він являє собою автономний програмний модуль, що дозволяє користувачеві без спеціальних навичок, отримати специфікацію на обладнання R&M.

Завантажити (1,6 MB) оновлену версію
Всього один файл!

Автоконфігуратор є всього лише один файл, що запускається. Програма не вимагає яких-небудь інших спеціально встановлених програмних продуктів.

Специфікації обладнання

За допомогою автоконфігуратора можливо скласти специфікації для побудови структурованих кабельних систем, настінних телефонних кросів VC Compact, кросів для цифрових потоків Е1.

Отримана інформація

Отримана специфікація містить номенклатуру, кількість і ціни всіх компонентів системи. Крім того, вказується загальна вартість рішення, сумарна маса і габарити упакованого обладнання, розміри телефонного кросу.

Планування робочого часу

На кожному з етапів взаємодії з користувачем, існує можливість зберегти поточний сеанс, до якого Ви можете повернутися в будь-який інший час. Така функціональність дозволяє створювати однотипні специфікації з незначними відмінностями.

Система edisty

Отриману специфікацію Ви можете експортувати в файл, який є бланком замовлення для системи електронного бізнесу eDisty. Саме в системі eDisty можна отримати актуальні на момент розміщення замовлення ціни.

Для системних інтеграторів

Системні інтегратори можуть швидко і якісно складати специфікації обладнання, причому специфікація може бути роздрукована в прийнятому в R&M форматі і передана кінцевому користувачу.

Для кінцевих користувачів

Кінцеві користувачі отримують унікальну можливість самостійно спланувати орієнтовні витрати на СКС, розібратися для чого необхідний кожен компонент системи, і на що впливає його заміну, отримати вичерпну інформацію про обладнання та навіть провести початкове навчання своїх співробітників.