Партнерство з підприємством SYNERGIA SE

До кого звернутись

Замовити обладнання R&M, отримати технічну консультацію і дізнатися, як стати Партнером нашої компанії можливо, зателефонувавши в офіс Synergia SE за телефонами:

 (044) 201-19-00,
 (044) 494-34-92,
 (044) 285-52-02.

Відділ продажів працює з системними інтеграторами з питань, пов'язаними з устаткуванням для структурованих кабельних систем (СКС), волоконної оптикою, обладнанням промислового сегмента, SOHO, а також електро-установочними компонентами Thorsman.

Відділ продажів також працює з операторами зв'язку з питань побудови магістральних каналів зв'язку, поставки кросового обладнання, ADSL-технології.

Перший крок до співпраці

Якщо надається Вами компанія ніколи не купувала обладнання в Synergia SE, то спочатку необхідно заповнити Анкету Партнера Synergia SE, в якій вказуються офіційна назва Платника його реквізити, повну адресу, телефони, факс, контактні особи та їх електронні адреси.

Як оформити замовлення

Оформити замовлення на придбання обладнання R&M можливо наступними способами:

  1. за допомогою системи електронного бізнесу eDisty;
  2. по факсу з інформацією про запитуваній обладнанні;
  3. по електронній пошті на адресу менеджера відповідного відділу.

Наявність товару на складі

Про наявність необхідного обладнання на складі Synergia SE, про терміни поставки обладнання, якого немає на складі на поточний момент часу, Замовник дізнається з повідомлення.

Повідомлення є обов'язковим супровідним документом, як до комерційної пропозиції, так і до рахунку-фактурі.

Актуальну інформацію про стан складу Synergia SE можна також отримати через систему електронного бізнесу eDisty.

Де і як отримати товар

Видача товару здійснюється після оплати рахунку на складі Synergia SE тільки при наявності довіреності.

Компанія Synergia SE також виробляє доставку товару по Україні через Кур'єрську службу доставки. Доставка обладнання здійснюється протягом наступного робочого дня після відвантаження за адресою, вказаною Замовником. У цьому випадку копія довіреності попередньо передається в офіс Synergia SE по факсу. Устаткування може бути доставлено як в офіс Замовника, так і безпосередньо на об'єкт відповідно до побажань Замовника.

Скільки коштує доставка

Компанія Synergia SE здійснює безкоштовну доставку обладнання в будь-яку точку України за умови, що сумарна вартість обладнання не менше 6000 грн. з ПДВ. В іншому випадку, доставка здійснюється за рахунок Замовника після узгодження з ним.

Час роботи SYNERGIA SE

Робочий день компанії: з 9.00 до 18.00.
Обідня перерва з 13.00 і до 14.00.
Вихідні дні: субота і неділя.

Ціни на продукцію R&M

Ціни в комерційних пропозиціях і в системі електронного бізнесу eDisty наведені в національній валюті для кінцевого користувача без ПДВ. У щорічно розсилаються прайс-листах у форматі MS Excel ціни вказані у валюті. Перерахунок цін з USD та EUR в гривню відбувається за курсом НБУ на момент виставлення рахунку або комерційної пропозиції.

Форма співпраці з SYNERGIA SE

Співпраця з Synergia SE визначається статусом компанії:

  • Повністю сертифікована компанія R&M
  • Сертифікована компанія R&M
  • Системний інтегратор