Гарантійна підтримка від R&M

Компанія R&M AG надає трирівневу гарантійну програму:

5-річна компонентна гарантія

R&M гарантує, що протягом 5 років всі компоненти, правильно встановлені і використовуються належним чином, будуть відповідати (або перевищувати) вимоги стандартів, що діють на момент придбання компонента.

25-річна системна гарантія

R&M гарантує, що протягом 25 років канали (постійні лінки) структурованої кабельної системи R&M freenet, будуть відповідати (або перевищувати) вимоги стандартів, діючих на момент монтажу.

Довічна гарантія на додатки

На основі розширеної 25-річної системної гарантії на систему R&M freenet виробник дає довічну гарантію на роботу додатків (протоколів), описаних в стандартах, що діють на момент інсталяції структурованої кабельної системи.

Довічна гарантія також  дається на додатки (протоколи), які в майбутньому будуть прийняті для структурованих кабельних мереж  того класу, на який була отримана гарантія.

Спільними умовами отримання будь-якої гарантії є використання тільки оригінальних і нових компонентів при побудові структурованої кабельної мережі.

Для отримання 25-річної і довічної гарантій необхідною умовою є наявність у компанії, яка проектує і встановлює систему, статусу "Повністю сертифікована компанія". Отримання даного статусу передбачає підписання партнерської угоди і навчання фахівців компанії в навчальному центрі R&M.

Отримання 25-річної і довічної гарантій також зобов'язує системного інтегратора надати компанії R&M AG гарантійний запит, проект структурованої кабельної мережі і протоколи вимірювань, що підтверджують відповідність каналів (постійні лінки) структурованої кабельної системи , чинним на момент вимірювань стандартам.

Перелік документів для отримання системної гарантії від виробника

Для отримання 25-річної системної гарантії на кабельну систему і довічної гарантії на існуючі програми необхідною умовою є наявність у компанії, яка проектує і встановлює систему, статусу "Повністю сертифікована компанія" R&M.

Отримання даного статусу передбачає підписання партнерської угоди і навчання фахівців компанії в навчальному центрі ДП «Сінергія».

Для отримання системної гарантії від виробника R&M системний інтегратор повинен надіслати на адресу warranty@synergia.ua наступні документи:

  • гарантійний запит (анкета) із зазначенням компонентів СКС від R&M;
  • проект структурованої кабельної мережі (скан-копія в електронному вигляді);
  • протоколи вимірів, що підтверджують відповідність каналів (постійні лінки) структурованої кабельної системи, чинним на момент вимірювань стандартам (в форматах * .flw або * .dat).

Всі необхідні файли для підготовки запиту для отримання системної гарантії на мережу Ви можете знайти тут. Завантажити (2 Mb).

Фахівці компанії Synergia готові максимально сприяти та і надавати допомогу в оформленні запиту!