Компанія Synergia SE, ексклюзивний дистриб'ютор R&M (Reichle&De-Massari AG) приймала участь у  Міжнародній Спеціалізованій Виставці E-comps+Digitec '21, яка відбулася в Міжнародному Виставковому Центрі з 19 по 21 жовтня.

Продовжуючи пропонувати ринку кращий спектр рішень в області СКС, Synergia SE приділяє велику увагу партнерської політиці і сервісам, постійно розширюючи компетенції і лінійку рішень, та є дистриб'ютором всього спектру рішень в області професійних кабельних компонентів для створення мікроканалізацій для оптичного кабелю та інструментів для її будівництва, для телеком та індустріального сегменту, кабельних систем для ЦОД, промислових об'єктів і медичних установ.

На заході наші спеціалісти презентували рішення та технології партнерів Dura-Line (Czech Republic) та PLUMETTAZ S.A. (Switzerland), мирових лідерів у розробці, виробництві та розповсюдженні обладнання та компонентів для пневмопрокладання телекомунікаційних кабелів в предінстальовані канали для різних типів кабелів.

Дякуємо партнерам, учасникам та організаторам заходу за інформативний та цікавий захід.

Для отримання консультації щодо даних рішень і технологій прохання звертатися до відділу продажу компанії.

Дякуємо за співпрацю!