У Торгово-Промисловій Палаті України відбулася тринадцята щорічна конференція «Структуровані кабельні системи, СКУД і відеоспостереження»

5 квітня 2018 року в Києві в Торгово-Промисловій Палаті України відбулася тринадцята щорічна конференція «Структуровані кабельні системи, СКУД і відеоспостереження», організована журналом «Мережі і Бізнес». У  заході взяли участь понад три сотні слухачів і близько двох десятків доповідачів. Гостями конференції стали представники більшості сфер українського комерційного сектору, а також співробітники цілої низки великих державних організацій.

Дмитро Колосовський, менеджер відділу продажів Synergia SE, презентував нові рішення R&M для медичних установ R&MhealthLine і R&MSafeLine.

За давньою традицією на конференції відзначаються кращі торгові марки СКС і лінійки допоміжного обладнання. На цей раз дипломи були вручені компанії «Синергія» як дистриб'ютора R&M за І місце в номінації «Рейтинг популярності брендів СКС», ІІ місце за «Проекти СКС, виконані на компонентах кат. 5е.» , «Порти СКС на компонентах кат. 5е»,. «Проекти СКС, виконані на компонентах кат. 6 і 6А», а також ІІІ місце в номінації «Порти СКС на компонентах кат. 6, 6А».